Zobacz jak projektujemy nasze wyroby

Poznaj Ulę. Projektuje czapki, które noszą dzieci na całym świecie

Wszystko wywodzi się od pomysłu
Wszystkich nas inspirują pomysły: może być to coś dużego, lub przeciwnie, coś małego i prostego. W TuTu staramy się zawrzeć emocje w naszych projektach. W odróżnieniu od innych, nie zaczynamy od ceny dopasowując wszystko do niej. Zaczynamy od myśli. I ją rozwijamy. Kwiat maku - prosty i piękny, delikatny i pełen koloru

Myśl staramy się przenieść w rysunek ...lub dziesiątki rysunków.

Takie podejście wymaga czasu, ale jest coś w pędzlu i papierze czego nie ma w ekranie komputera. Mówiąc o technologii - używamy jej ...i to bardzo, ale jako narzędzia, a nie części kreatywnego procesu. Ula lubi rysować, malować, eksperymentować, mieszać kolory, bawić się tym, a często zaczynać od nowa.
Szycie... teraz projekt czapki przejmuje szwaczka i tworzy z niego produkt: kapelusz.
Potem tworzymy modele ...i testujemy, testujemy, testujemy
Stworzenie czapki wymaga wielkiego doświadczenia, perfekcyjnego dopasowania wykroju oraz wybór właściwych materiałów i techniki. Wszystko po to żeby nasze wyroby wytrzymały próbę czasu. Po stworzeniu prototypów, testujemy je. Zdziwiła byś się, ile energii wkładamy w to, żeby wszystko było perfekcyjne i dokładne. Kiedy uznamy, że produkt jest gotowy, dopiero wtedy rozpoczynamy jego produkcję.
Wszystko to prowadzi do tego...

Tworząc produkty tak unikatowe jak nasze projektantki, dajemy Wam coś oryginalnego i nie powtarzalnego. Mamy nadzieję, że Wasze dzieci polubią czapki TuTu tak jak nasze.


zaprojektowane przez Ulę Modliborek
Authentic Tradition